Czerwiec 11, 2024

Z dużą przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych wraz z osobami towarzyszącymi na uroczyste wręczenie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych, uzyskanych w XLIII sesji egzaminacyjnej 1/2024 . 

Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 w dniu 27 czerwca 2024 roku (czwartek)  w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie al. Piastów 50a (sala 360)

Po wręczeniu decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych zapraszamy na spotkanie w kuluarach ze skromnym poczęstunkiem, w którym będą uczestniczyć między innymi członkowie: Zespołów Egzaminacyjnych Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej, Prezydium Rady Okręgowej Inżynierów oraz z przedstawiciele Koła Młodych i Komisji Szkoleń naszej Izby. Wprowadzamy całkowicie nową tradycję z nową formułą spotkań z okazji nadania uprawnień budowlanych. Chcemy tym zdarzeniom nadać szczególnego znaczenia w celu przybliżenia Izby naszym członkom. Spotkania takie będą miały na celu między innymi: integrację naszego środowiska, wymianę doświadczeń oraz zapoznania się z działalnością Izby i Jej wieloma możliwościami. Mile widziane będą również propozycje różnych inicjatyw, które można będzie wdrożyć do realizacji w  ramach działalności Izby.

Przewodnicząca Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej

Justyna Just

Dokumenty i pliki do pobrania