Komisja Integracji i Promocji


Komisja Integracji i Promocji jako jednostka doradcza Okręgowej Rady Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, została powołana do większego zaktywizowania członków Izby przynależnych do Zachodniopomorskiej  Izby. Ściśle współpracujemy z Radą Programową „Kwartalnika Budowlanego” opisując wydarzenia z rejonu działalności jak i Okręgową Radą i Prezydium Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przy organizacji konferencji, szkoleń czy też spotkań technicznych.

Skład Komisji:

Krzysztof Motylak - Przewodniczący 
Jacek Bejgrowicz – Zastępca Przewodniczącego
Magdalena Rajca – Sekretarz 

oraz pozostali członkowie:
Tomasz Cieplik, Adam Piotrowicz, Paweł Zdoliński, Sebastian Pudło
 


Podstawowym i cyklicznym wydarzeniem organizowanym w ostatnich latach przez Komisję Integracji i Promocji jest Ogólnopolski Turniej Badmintona Inżynierów Budownictwa o puchar Przewodniczącego Okręgowej Rady ZOIIB mający na celu nie tylko integrację członków naszej Izby ale również inżynierów z całego kraju.

W 2023 roku planujemy organizację V Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona Inżynierów Budownictwa tym razem w innej lokalizacji jakim jest miasto Świnoujście. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i śledzenia informacji na naszej stronie internetowej, które już wkrótce.

/media/1440/zdjecia/20220920_134941_539622.jpg

Dokumenty i pliki do pobrania