Luty 20, 2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Szczecinie zatrudni:

INSPEKTORÓW NADZORU

1. Inspektora nadzoru robót budowlanych

2. Inspektora nadzoru robót sanitarnych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami  remontowymi wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,
  • dokonywanie odbiorów, dokumentowanie i rozliczanie robót,
  • kontrola i weryfikacja protokołów odbioru pod katem zgodności z umową,
  • przygotowywanie specyfikacji warunków zamówienia do przetargów na roboty remontowe ogłaszane przez Spółdzielnię.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • staż pracy min. 5 lat,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami danej branży,
  • biegła obsługa komputera i programów typu Microsoft Word, Excel, Norma.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pozyskania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • wymiar czasu pracy  – 1 etat dla każdej branży.

Pisemne oferty (CV, list motywacyjny) prosimy składać do  dnia  31.03.2024  r. w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Kolejarz” w Szczecinie przy ul. 9 Maja 17 (sekretariat  – pokój 2 09 ) lub na adres e - mail: spoldzielnia@smkolejarz.szczecin.pl

Dokumenty i pliki do pobrania