Grudzień 13, 2022

Fire Stop Serwis Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko kierownika robót sanitarnych/tryskaczowych.

Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Specyfikacja materiałów do zamówień
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót sanitarnych/tryskaczowych
  • Kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców
  • Zatwierdzanie przerobów
  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek
  • Rozliczanie finansowe robót sanitarnych/tryskaczowych
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - instalacje sanitarne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń
  • Doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych
  • Znajomość rozwiązań technicznych instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych
  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad

Co oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w realizacji ciekawych inwestycji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres e-mail: pracownik.szczecin@gmail.com

Dokumenty i pliki do pobrania