Październik 07, 2022

Tech-Bud Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w realizacji obiektów w technologii robót żelbetowych poszukuje kandydata na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

- woj. Zachodniopomorskie i Pomorskie

- pełny etat

- umowa o pracę

- praca w delegacji

Zakres obowiązków:

▪ kierowanie całością procesu realizacji budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,

▪ bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac,

▪ dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,

▪ kierowanie i nadzór nad brygadami ciesielsko – zbrojarskimi, wykonującymi prace żelbetowe,

▪ sporządzanie obmiarów robót ogólnobudowlanych na potrzeby kontroli oraz rozliczeń,

▪ kontrola i optymalizacja kosztów.

Wymagania:

▪ uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

▪ dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,

▪ doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców,

▪ dobra znajomość przepisów BHP,

▪ chęć pracy w delegacji;

▪ prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

▪ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

▪ możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

▪ niezbędne narzędzia pracy,

▪ atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres : katowice@tech-bud.com.pl lub kontakt telefoniczny 607 649 804

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji prowadzonego przez Tech - Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Strykowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997

r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 922)”.

Dokumenty i pliki do pobrania