Image1\ Image3\ Image4\ Image5\

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu

nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej –

łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektu w woj. zachodniopomorskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Majster Robót Mostowych (m/k)

Nr ref.: PL- 2017-023185

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w branży ( w wykonawstwie lub biurze projektowym)
  • dyspozycyjność i mobilność
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

ZOIIB 2017