Image1\ Image3\ Image4\ Image5\

IPK Sp. z o.o., firma należąca do Praxi Alliance - międzynarodowej sieci zrzeszającej renomowane
firmy rekrutacyjne, specjalizuje się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej
i specjalistycznej.
Aktualnie dla naszego Klienta, stabilnej oraz prężnie rozwijającej się Firmy z branży deweloperskiej,
poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Budowy

Nr ref.: KB-TS/07/17

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie i/lub woj. pomorskie i/lub zachodniopomorskie

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola harmonogramów oraz budżetów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczenia z wykonawcami;
  • Pakietowanie robót dla wykonawców;
  • Współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami;
  • Odpowiedzialność za jakość, termin i budżet;
  • Bieżące raportowanie, kontrola jakości prac oraz ich odbiór;
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji zakresie prawa budowlanego i przepisów BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w stopniu nieograniczonym;
  • Doświadczenie w pracy w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym lub domów w technologii szkieletowej;
  • Umiejętność działania na więcej niż jednej budowie;
  • Gotowość podjęcia pracy w delegacji;
  • Duża otwartość i inicjatywa w działaniu;
  • Samodzielność, zdecydowanie oraz efektywność działania;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Dobre warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ZOIIB 2017