Image1\ Image3\ Image4\ Image5\

Biuro Projektowo-Konsultingowe "BPK" sp. z o.o. w Szczecinie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektant branży kolejowej

Zakres zadań:

  • Prace projektowe w projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów,
  • Udział w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń, uzgodnień i sprawdzeń
  • Zarządzanie projektem od strony technicznej
  • Tworzenie harmonogramu projektu oraz nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie
  • Nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Kontrola jakości wykonanych prac,
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników,

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowych przy liniach kolejowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, do projektowania w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych oraz procedury udziału w przetargach
  • Znajomość rynku kolejowego
  • Wiedza techniczna
  • Znajomość oprogramowania  AutoCad, MsOffice oraz programów do kosztorysowania ,
  • Znajomość programu  MS Project będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, mobilność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • realizacja ciekawych projektów,
  • atrakcyjne, stabilne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, laptop
  • przyjazna, rodzinna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.

Dane kontaktowe:

         Biuro Projektowo-Konsultingowe „BPK” Spółka z o.o. , ul. Korzeniowskiego 2, 70-211 Szczecin

ZOIIB 2017