Image1\ Image3\ Image4\ Image5\

Poszukujemy pracownika

Inżynier budownictwa preferowana specjalność geotechnika

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja badań polowych oraz robót ziemnych,
  • Odbiory geotechniczne robót ziemnych,
  • Weryfikacja warunków gruntowych,
  • Kontrola harmonogramu wykonania projektu oraz zarządzanie podwykonawcami,
  • Udział w naradach związanych z realizacją projektów,
  • Przygotowanie stosownych raportów i dokumentacji,
  • Praca przy projektach na terenie całego kraju.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego: inżynier budownictwa, mgr inżynier budownictwa – preferowane osoby o specjalności geotechnika,
  • Sprawności w posługiwaniu się MS Office, AutoCAD,
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności, która umożliwia pracę poza miejscem zamieszkania,
  • Kreatywności, zaangażowania, dokładności i rzetelności,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Preferowana znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Prawa jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Umożliwiamy doskonalenie zawodowe celem podwyższenia kompetencji,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • Umowę zlecenie lub umowę na czas określony,
  • Miłą atmosferę pracy.

ZOIIB 2017