Image1\ Image3\ Image4\ Image5\

Firma Fire Stop Serwis poszukuje osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:
Kierownik Robót Elektrycznych

Opis stanowiska:
• Sporządzanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia prac inwestycyjnych
• Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem, specyfikacją
techniczną i sztuką budowlaną
• Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• Rozliczanie wykonanych prac
• Przygotowywanie ofert cenowych
• Koordynacja robót
• Organizacja pracy zespołu pracowników
• Tworzenie harmonogramu prac

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa)
• Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej
w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
• Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
• 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność obsługi MS Office
• doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
• dyspozycyjność - częsta praca w delegacji
• prawo jazdy kat. B (czynne)
• praktyczna znajomość prawa budowlanego

W temacie wiadomości prosimy o dopisanie "Kierownik".
Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U nr 133, poz. 883)

ZOIIB 2011