Image1\ Image3\ Image4\ Image5\
 


Dnia 14.04.2018r w Szczecnie rozegrane będą pierwsze mistrzostwa Polski energetyków (szeroko rozumianej branży elektrycznej, automatycznej) w squashu serdecznie zapraszamy do współpracy (partnerstwa) i wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Do turnieju serdecznie zapraszamy członków Zachodniopomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa branży elektrycznej oraz telekomunikacyjnej. Szczegóły turnieju poniżej:

 

Turniej zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha

http://pfs.com.pl/turnieje/kalendarz-turniejow-pfs/enea-mistrzostwa-polski-energetykow-w-squashu.html

 

Strona turnieju (w zasadzie wszystkie informacje) i zapisy dostępne tu

http://bo5.pl/t2073/ENEA+Mistrzostwa+Polski+Energetyk%C3%B3w.html

 

Niebawem będzie utworzenie wydarzenia na FB!

W czasie turnieju w przerwach miedzy meczami będzie możliwość rozmowy, zdjęć  z Mistrzem Olimpijskim:-)

Już nie tylko przedstawiciele branż budowlanej i wykończeniowej prezentować będą swoją ofertę podczas targów Bud-Gryf. W roku 2018 formuła wydarzenia zostanie wzbogacona o asortyment wystawców z branży wnętrzarskiej. Targi Bud-Gryf & Home rozpoczną się 16 marca i potrwają aż trzy dni.

 

więcej informacji w załączniku

Firma Negotium specjalizuje się w organizacji szkoleń i konferencji z zakresu Prawa zamówień publicznych.

23 marca 2018r. w Warszawie, organizujemy szkolenie + warsztaty dla wykonawców budowlanych ubiegających się o zamówienia publiczne z uwzględnieniem obowiązującej od 18.04.2018 r. elektronizacji zamówień publicznych.

Szczegóły szkolenia znajdują się na stronie www.negotium.pl, link bezpośredni https://negotium.pl/szkolenia/warsztaty-dla-wykonawcow-ubiegajacych-sie-o-zamowienie-publiczne-andrzela-gawronska-baran/

Szanowni Państwo!

Jesteśmy oddziałem amerykańskiej grupy Mitek Industries - dostawcy branży konstrukcji z litego drewna łączonych płytkami kolczastymi. Dostarczamy łączniki, maszyny oraz oprogramowanie.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla projektantów, które odbędą się 03.03.2018 r. w miejscowości Szczecin

(„Hotel Panorama", ul. Radosna 60) w godzinach 10:00-15:00

Szkolenie ma formę warsztatów, podczas których uczestnicy wykonują na swoich laptopach projekty dachów.

Osobom, które nie posiadają programu zostanie, na czas szkolenia zainstalowane oprogramowanie. W czasie ćwiczeń każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z projektowaniem wiązarów łączonych płytkami zgodnie z Eurokodami z załącznikiem polskim.

W celu uzyskania większej ilości informacji, szczegółów dot. szkolenia prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

 
 
 
 
 
ZOIIB 2017