Image1\ Image3\ Image4\ Image5\
 


Szanowni Państwo!

Jesteśmy oddziałem amerykańskiej grupy Mitek Industries - dostawcy branży konstrukcji z litego drewna łączonych płytkami kolczastymi. Dostarczamy łączniki, maszyny oraz oprogramowanie.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla projektantów, które odbędą się 03.03.2018 r. w miejscowości Szczecin

(„Hotel Panorama", ul. Radosna 60) w godzinach 10:00-15:00

Szkolenie ma formę warsztatów, podczas których uczestnicy wykonują na swoich laptopach projekty dachów.

Osobom, które nie posiadają programu zostanie, na czas szkolenia zainstalowane oprogramowanie. W czasie ćwiczeń każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z projektowaniem wiązarów łączonych płytkami zgodnie z Eurokodami z załącznikiem polskim.

W celu uzyskania większej ilości informacji, szczegółów dot. szkolenia prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że nasz członek Pan Andrzej Mazurowski zmaga się od 2014 roku z powikłaniami po pęknięciu tętniaka.

Jedyną szansą, by powrócił do zdrowia jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Małżonka Pana Andrzeja zwróciła się z prośbą, o pomoc w formie przekazania 1% podatku.

W załączeniu przekazujemy prośbę ze stosownymi informacjami dotyczącymi przekazania ewentualnego 1% podatku.

Załącznik

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mam przyjemność zaprosić 6 osobową reprezentację Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w „Trójmeczu morskich drużyn" organizowanego przez naszą Izbę. Zawody będą rozegrane na wodach Bałtyku w Ustce w terminie 16 - 17 marca 2018 r.Pomorska Izba pokrywa koszty wynajęcia kutrów, kolacji integracyjnej, nagród, upominków oraz ubezpieczenia zawodników. Koszty zakwaterowania oraz dojazdu uczestnicy poniosą indywidualnie.Warunkiem uczestnictwa w Trójmeczu jest przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z imieniem, nazwiskiem oraz numerem członkowskim osoby zainteresowanej. Nie jest wymagane posiadanie karty wędkarskiej ani jakichkolwiek zezwoleń.W załączeniu przedstawiam program Trójmeczu.

Oświadczenie uczestnika

Program Trójmeczu

 

 

PZITB O/Szczecin w związku z zaplanowanym przez Zachodniopomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa egzaminem na uprawnienia budowlane w dniu 18.05.2018r. uprzejmie informuje, że została ustalona data organizowanego przez nas Szkolenia przygotowującego do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa O/Szczecin informuje i zaprasza do udziału w organizowanym 4-dniowym szkoleniu przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane.

 

Termin szkolenia: 19,20,26,27 kwiecień 2018 r.

Koszt szkolenia wynosi 900 zł + 23%VAT. Cena obejmuje koszty organizacyjne, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe z poczęstunkiem oraz posiłek obiadowy każdego dnia.

Zgłoszenia prosimy kierować do siedziby Oddziału PZITB, Al. Wojska Polskiego 99 (e-mailem lub faxem). Karta zgłoszenia dostępna na www.pzitb-szczecin.pl

Wszelkich informacji związanych z samym szkoleniem udziela biuro PZITB

tel. (91) 423-33-52; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa

 

Uprzejmie informujemy, że Zespól ds. Integracji i Promocji Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa planuje zorganizowanie czwartej edycji

ZAWODÓW W WĘDKARSTWIE MORSKIM O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO POMORSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

 

Zawody będą rozegrane na wodach Bałtyku w Ustce w kilku terminach do wyboru: 10.03.2018 r. . 11.03.2018 r. . 18.03.2018 r. , 24.03.2018 r. oraz 25.03.2018 r.

Aby wyrazić chęć uczestnictwa w zawodach należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 20 lutego 2018 roku podając w zgłoszeniu wybrany termin zawodów. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnione „Oświadczenie uczestnika zawodów ".

Oprócz zgłoszenia, warunkiem uczestnictwa jest jednorazowa wpłata w wysokości 30 zł za osobę na konto Pomorskiej Ol IB. W związku z tym, iż liczba miejsc jest ograniczona osoby, które zakwalifikują się na listę uczestników, zostaną w dniu 22 lutego 2018 r. poinformowane mailowo o konieczności dokonania wpłaty na wskazany numer konta.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Załącznikach do niniejszej informacji.

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 2 str. 2

Załącznik nr 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa!

Z pozdrowieniami

W imieniu Zespołu ds. Integracji i Promocji

 
 
 
 
 
ZOIIB 2017